فراخوان بزرگ همکاری

6 خرداد 1395

فراخوان بزرگ همکاری...


 

 

" فراخوان بزرگ همکاری"

 

نظر به موقعیت استراتژیک جمهوری اسلامی ایران در منطقه از لحاظ جغرافیایی، غنای فرهنگی و تاریخی و جاذبه­های فراوان گردشگری و همچنین با توجه به مناسبت فرجام شیرین برجام و آینده روشن فصل جدید اقتصادی کشور " همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته" مهر 95 به میزبانی مازندران، قطب گردشگری کشور برگزار می­گردد.

این رویداد توسط شرکت توسعه گردشگری استان مازندران و با حمایت نهادها، سازمان­های دولتی ذیربط و دانشگاه های معتبر کشور از جمله  شهید بهشتی، تهران، خوارزمی، تبریز، مازندران، بیرجند، دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه و ... با هدف شناسایی نقاط ضعف و چالش­های موجود در صنعت گردشگری، برقراری تعامل و ارتباط متقابل میان دانشگاه­ها و سازمان­های اجرایی، معرفی جاذبه ­های گردشگری و تلاش جهت توسعه و ترویج نقاط قوت آنها، ارائه راهکارهای نوین جهت جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی، توسعه زیر ساخت­های صنعت گردشگری، اشتغال­زایی و کارآفرینی با حضور گسترده مدیران ملی، مدیران ارشد سازمان­های مرتبط، سرمایه­ گذاران بنام داخلی و خارجی، اساتید برجسته، پژوهشگران و دانشجویان این حوزه برنامه ریزی شده است.

یکی از بخش­های ویژه این رویداد بحث و تبادل نظر در حوزه محورهایی نظیر؛ آسیب شناسی برنامه­های توسعه گردشگری و تعیین سیاست­گذاری­های متناسب با آن، توسعه گردشگری با حفظ منابع زیست محیطی، چشم انداز اقتصادی توسعه گردشگری و ... در قالب پنل­ها، نشست­های تخصصی، کارگاه­های آموزشی و ارائه مقالات تخصصی می­باشد.

در حاشیه برگزاری این همایش، نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته با حضور چشمگیر شهرداری ها، شرکت های معتبر فعال در عرصه گردشگری، آژانس های مسافرتی، هتل ها، شرکت های تامین کننده خدمات مورد نیاز هتل ها، مجتمع های تفریحی، مناطق آزاد کشور و ... برگزار خواهد شد.

در همین راستا این شرکت از کلیه مخاطبین داخلی و خارجی اعم از اساتید، متخصصان، صاحبنظران، هتلداران، سرمایه گذاران، فعالان عرصه گردشگری و صنایع وابسته، دانشجویان، پژوهشگران و سایر علاقه مندان این عرصه، جهت حضور در این رویداد و  همکاری در بخش های مختلف اعم از کمیته علمی، کمیته داوران، کارگاه های آموزشی، معرفی اساتید، ارسال مقالات و ... دعوت به عمل می آورد.

علاقه مندان می توانند درخواست همکاری خود را از طریق ایمیل، به پست الکترونیک دبیرخانه همایش به  نشانی M.Turismd@gmail.com ارسال نمایند. دبیرخانه پس از صرف 48 ساعت از زمان دریافت ایمیل و بررسی آن، نسبت به پاسخ اقدام خواهد کرد.

نکته مهم : کلیه علاقه مندان به همکاری در این بخش جهت تسهیل در پاسخگویی کارشناسان پژوهشی همایش ، می بایست درخواست ایمیل خود را با موضوع( subject )    " فراخوان بزرگ همکاری " به دبیرخانه ایمیل نمایند. 


1562
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر همایش
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
11 اردیبهشت 1395
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
11 اردیبهشت 1395
آخرین مهلت ثبت نام
8 اسفند 1395
آخرین مهلت ارسال مقاله
6 اسفند 1395
تاریخ برگزاری
10 و 11 اسفند 1395

شرکت توسعه گردشگری مازندران